W okresie od 19 do 30.06.2018
Biuro będzie nieczynne z powodu urlopu.


Bramy garażowe roletowe

Działają na podobnej zasadzie jak tradycyjna roleta. Płaszcz bramy jest rolowany na osłonięty wał nawojowy. Stabilny i mocny pancerz zbudowany z profili aluminiowych gwarantuje wytrzymałość, a zastosowanie bezfreonowej pianki poliuretanowej jako wypełnienia profili, stanowi usztywnienie płaszcza bramy i doskonałą izolację cieplną. Bramy roletowe są wyposażone standardowo w siłownik elektryczny z wewnętrznym wyłącznikiem przewodowym oraz zewnętrznym na kluczyk. W przypadku braku prądu, bramę można uruchomić ręcznie, za pomocą awaryjnego otwierania. Istnieje również możliwość wyposażenia bramy w dodatkowy zestaw zdalnego sterowania z fotokomórkami.


Nowoczesne Bramy Garażowe Kraków

Możliwości wykonania

- profile z przeszkleniami lub otworami wentylacyjnymi
- hamulec bezpieczeństwa
- zestaw zdalnego sterowania z fotokomórkami
- produkowana na każdy wymiar z zakresu.

powrót


Automatyka do bram


Komfortową obsługę zapewnia wyposażenie bramy w siłownik. Brama roletowa jako jedyna posiada napęd elektryczny w pakiecie podstawowym - bez dopłaty. Sterowanie odbywa się za pomocą wyłączników: wewnętrznego i zewnętrznego na kluczyk. Zamawiając dodatkowo zdalne sterowanie pilotem, niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. W przypadku braku zasilania bramę można otworzyć ręcznie, za pomocą korby. Tanie Bramy Garażowe Kraków.Nowoczesne Bramy Garażowe Kraków
powrót


Otwieranie bramy za pomocą telefonu komórkowego


Wyobraź sobie następującą sytuację: planujesz grilla dla swoich przyjaciół. Kilka godzin przed spotkaniem jedziesz na zakupy po świeże produkty. Nagle dzwoni telefon i okazuje się, że znajomi przyjechali dużo wcześniej. Co robisz? Po krótkim sygnale możesz szybko ukończyć zakupy i w pośpiechu wrócić do domu, albo ... możesz otworzyć bramę wjazdową lub garażową za pomocą Twojego telefonu komórkowego i zaprosić Gości do domu. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer Twojej bramy!
 
Korzystając z Systemu Sterowania i Powiadomień montowanego w naszych bramach możesz dodatkowo otrzymywać ważne dla Ciebie informacje. Są one wysyłane automatycznie w formie krótkich informacji tekstowych (SMS) i mogą dotyczyć między innymi:
· stanu położenia bramy: otwarta/zamknięta
· informacji o próbie siłowego otwarcia bramy przez osoby trzecie
· informacji o otwarciu skrzynki sterowniczej
· zaniku/powrotu zasilania sieciowego
· informacji o otwartej bramy, jeżeli jest otwarta powyżej 10 minut. 
  powrót


Kolorystyka