W okresie od 19 do 30.06.2018
Biuro będzie nieczynne z powodu urlopu.Drzwi laminowane

Laminowanie szkła to proces długiego połączenia ze sobą kilku warstw szkła za pomocą folii EVA w wysokiej temperaturze i w próżni. Dzięki takiemu procesowi uzyskujemy nierozerwalne połączenie elementów. Dodając do wnętrza białą lub transparentną folię z wydrukiem uzyskujemy Fotolaminat. Jego szerokość w jednym elemencie nie może być większa niż 1,30 m, a długość 2,97 m. Szkło laminowane jest szkłem bezpiecznym, którego bezpieczeństwo potwierdza świadectwo Instytutu Szkła i Ceramiki. Otrzymało klasę bezpieczeństwa 3/B/3.

Istnieje możliwość wykonania własnej wizualizacji drzwi wewnątrzlokalowych. Wystarczy przedstawić zdjęcia w odpowiednim formacie, a my już zajmiemy się wkomponowaniem ich w drzwi szklane. Szczegółowe informację otrzymają Państwo w salonach sprzedaży lub poprzez zakładkę Zapytaj Fachowca mieszczącą się po lewej stronie menu.
Drzwi malowane


Drzwi malowane
łączą klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

 

 
Drzwi piaskowane

Jedna z pierwszych technik zdobienia szkła. Znana od dawna, ale wciąż popularna. Niezliczona ilość wzorów sprawią, że nasze drzwi idealnie wkomponują się do biur, mieszkań, domów.

 
 

 
Akcesoria
  • Uchwyty
  • Zawiasy
  • Zamki