W okresie od 19 do 30.06.2018
Biuro będzie nieczynne z powodu urlopu.


Drzwi stalowe DST


Informacje ogólne
Drzwi jednoskrzydłowe stalowe przeznaczone są do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek z wkładką, trzy klucze, klamkę.

Skrzydło drzwi i ościeżnica / wypełninie
Rama skrzydła i ościeznicy wykonana jest z kształtowników stalowcych zamknietych ocynkowanych. Blacha stalowa trapezowa (trapez T-10) o pionowym układzie wypełnienia, ocynkowana, powlekana farbą poliestyrową.

 
Zamek

Na zewnątrz i wewnatrz montowana jest klamka z szyldem w koorze czarnym. Zamek wyposażony jest w dwustronną wkładkę patentową i trzy klucze. Drzwi można wyposażyć w dodatkowy zamek wpuszczony z wkładką i trzema kluczami lub zamek typu Gerda z pięcioma kluczami. Również istnieje możliowość zamiany wkładki patentowej na wkładkę klasy C.


Wyposażenie / dostawa

Drzwi są zamontowane, przygotowabe do montażu. Drzwi posiadają w standardzie kompletny zestaw montażowy dostosowany do standarrdowych warunków zabudowy. Drzwi dostarczane są jako jeden element.

 

Kratka wentylacyjna K - 1 / przesklenie okienka
W drziwach stalowych DST istnieje możliwość zamontowania kratki wentyalcyjnej K -1 o wymiarach światła 426 x 89 [mm]. Kratka dostępna jest w kolorze brązowym, białym, czarnym. Kratka montowana jest w dolnej części drzwi. W drzwiach można również zastosować przeszklenia.

Uszczelnienie szczotkowe / ocieplenie
Uszczelnienie szczotkowe częściowo zabezpiecza przed dostępem zewnętrznych zanieczyszczeń, montowane jest w dolnej części skrzydła drzwi. Drzwi nie posiadają progu. Drzwi oceplone są styropianem, od wenątrz ocieplenie wykończone jest panelem PVC w kolorze białym. Konstrukcja drzwi wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, bez przegordy termicznej.

Układ wypełnienia

W drzwiach można zastosować poziomy lub skośny układ wypełnienia blachą trapezową T - 10. Drzwi w kolorze złoty dąb i orzech tylko ze skośnym układem wypełnienia posiadają ościeżnice w kolorze bramy (w widoku z zewnątrz).

Zamknięcie na kłódkę
W drzwiach DST można zastosować specjalne uchwyty przystosowane do zamknięcia drzwi na kłódkę.Kolorystyka / Układ wypełnień
Drzwi wykonywane są w 10 kolorach, podobnie jak bramy garażowe uchylne WIŚNIOWSKI. Zamontowane obok siebie tworzą harmonijną całość.

 

ORZECH ZŁOTY DĄB  

RAL8014
BRĄZOWY
RAL8017
CIEMNOBRĄZOWY
RAL7016
POPIELATY

RAL9016
BIAŁY

RAL9006
SREBRNY
BTX2701
BORDO
BTX4702
OLIWKOWY
BTX2702
CEGLASTY

Wypełnienie w kolorze RAL - struktura gładka z połyskiem.
Wypełnienie w kolorze BTX
- struktura chropowata, matowa.